Beaphar Nature Królik Junior 750 g

Beaphar Nature Królik Junior 750 g

Producent: Beaphar
Cena: 14.2 PLN
Ilość sztuk: 

Nature Królik Junior to zdrowa i smaczna karma klasy Super Premium dla młodych królików. Karma nie zawiera zbóż i wyróżnia się wysoką zawartością włókna pokarmowego. Taki skład zapewnia właściwe funkcjonowanie jelit. Zróżnicowanie składników osiągnięto przez wykorzystanie 30 różnych gatunków traw i ziół. Aby zapewnić zdrowy wzrost i rozwój zwierząt Nature Królik Junior posiada podwyższony poziom białka i wapnia.

Beaphar

Skład:

Produkty pochodzenia roślinnego (siano łąkowe 10%, ekstrakt z pestek winogron 0,01%, siano z tymotki łąkowej 53%, cykoria 5%, inulina 0,2%, Yucca Schidigera 0,05%, ), nasiona, owoce (jabłko 5%), minerały, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe, glony (Spirulina 0,01%).

Składniki analityczne:

Białko Surowe: 16%, Tłuszcz: 3,4%, Popiół surowy: 7,5%, Włókno Surowe: 24%, Wapń: 0,6%, Fosfor: 0,4%.

Dawkowanie:

Króliczki poczawszy od 3. tygodnia zycia, powinny miec mozliwosc przyjmowania w malych ilosciach Nature Królik Junior oraz siana, przyjmujac jednoczesnie mleko matki. Pomiedzy 6. a 10. tygodniem zycia króliczki powinny byc odstawione i przyzwyczajone do suchej karmy. W pierwszym tygodniu po zakupie królika, jesli nie byl dotychczas karmiony Nature Królik Junior, zalecamy podawac dotychczasowy rodzaj pozywienia, aby uniknac stresu. W 2. i 3. tygodniu od nabycia zwierzecia stopniowo wprowadzac nowa karme mieszajac jedna z druga. Do wieku 6 miesiecy karmimy króliczka do woli, nie ograniczajac ilosci karmy. Od 6. miesiaca króliki potrzebuja okreslonej dawki karmy, zgodnie z tabela na opakowaniu, podzielonej na dwa posilki. Miedzy 9. a 10. miesiacem zycia stopniowo wprowadzac karme Nature Królik dla doroslych zwierzat. Królice ciezarne i w okresie laktacji moga otrzymywac dowolna ilosc Nature Królik Junior. Swieza woda pitna powinna byc dostepna bez ograniczen. Królikowi nalezy zapewnic staly dostep do swiezego siana.

O naszej firmie

 

W życiu najważniejsze jest by robić to co się kocha. Tak też jest z nami. Nasza firma powstała z bezwarunkowej miłości do zwierząt. Stawiamy na jakość, dlatego też nasz asortyment jest starannie dobrany.  Nasz serwis chcemy tworzyć dla Państwa i dla waszych pupili. Chcemy rozwijać się z Waszym udziałem, dlatego liczymy na waszą pomoc i sugestie.

Nazwa firmy

Ewelina Jeleń ZŁOTY JELEŃ

 

Główna 125, 42-436 Wierbka
NIP 6492317489

 

telefon: +48 535 886 058

sklep@zlotyjelen.pl